Mikrotik OmniTİK 5
Mikrotik OmniTIK 5 , çift kutuplu omni antenlerine sahip, hava koşullarına dayanıklı bir dış mekan AP’sidir – SXT veya diğer 802.11 standart cihazlarımız için mükemmel bir arkadaştır.
Hava koşullarına dayanıklı, dayanıklı ve kullanıma hazır. Beş adet 10/100 Ethernet portu, PoE desteği ve dahili 802.11a / n kablosuz radyosu vardır. 200Mbit’e kadar toplam verim ile Nv2 TDMA teknolojisini destekler.
Arkasındaki LED sinyal göstergeleri tamamen özelleştirilebilir, Ethernet etkinliği veya kablosuz sinyal gösterebilir – veya RouterOS’tan gelen diğer bilgileri gösterir. USB bağlantı noktası, bir 3G modemi veya bir depolama sürücüsünü bağlama imkanı sunar. Mikrotik OmniTIK 5 , RouterOS’u tüm özellikleriyle birlikte çalıştırıyor
Kutu şunları içerir: OmniTik U-5HnD, montaj halkaları, PoE enjektörü, güç adaptörü
– RBOmniTikU-5HnD-US (ABD), 5170-5250MHz ve 5725-5835MHz frekansları için fabrikada kilitlenmiştir. Bu kilit kaldırılamaz.
– RBOmniTikU-5HnD (Uluslararası), 5150MHz-5875MHz aralığını destekler (Belirli frekans aralığı, ülke düzenlemelerine göre sınırlandırılabilir).
Teknik Özellikler
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Ürün Kodu | RBOmniTikU-5HnD |
| Mimari | MIPSBE |
| İşlemci | AR9344 |
| CPU çekirdek sayısı | 1 |
| CPU nominal frekansı | 600 MHz |
| boyutlar | 368x125x55mm |
| Lisans seviyesi | 4 |
| İşletim sistemi | RouterOS v5 ve üzeri |
| RAM boyutu | 64 MB |
| Depolama boyutu | 16 MB |
| Depolama türü | FLAŞ |
| Test edilmiş ortam sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
| Önerilen fiyat | $ 89,00 |
Açılması
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PoE içinde | Pasif PoE |
| PoE giriş geriliminde | 11-30 V |
| DC giriş sayısı | 1 (PoE-IN) |
| Maksimum Güç Tüketimi | 11 W |
Kablosuz
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Kablosuz 5 GHz Maksimum veri hızı | 300 Mbit / s |
| Kablosuz 5 GHz zincir sayısı | 2 |
| Kablosuz 5 GHz standartları | 802.11 / n |
| 5 GHz için anten kazancı dBi | 7.5 |
| Kablosuz 5 GHz çip modeli | AR9344 |
| Kablosuz 5 GHz üretimi | Wi-Fi 4 |
Ethernet
| ayrıntılar | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet bağlantı noktaları | 5 |
Çevre Birimleri
| ayrıntılar | |
|---|---|
| USB port sayısı | 1 |
| USB Güç Sıfırlama | Evet |
| USB yuvası türü | USB türü A |
| Maksimum USB akımı (A) | 1 |
Kablosuz özellikler
| 5 GHz | İletim (dBm) | Hassasiyet almak |
|---|---|---|
| 6MBit / sn | 30 | -96 |
| 54Mbit / sn | 27 | -78 |
| MCS0 | 30 | -96 |
| MCS7 | 26 | -75 |
Datasheet İçin Tıklayın.
Ethernet test sonuçları
| RBOmniTikU-5HnDr2 | AR9344 100M tüm bağlantı noktası testi | ||||||
| kip | Yapılandırma | 1518 bayt | 512 bayt | 64 bayt | |||
| kpps | Mbps | kpps | Mbps | kpps | Mbps | ||
| Köprü | yok (hızlı yol) | 40,0 | 485,8 | 116.5 | 477,2 | 269.6 | 138.0 |
| Köprü | 25 köprü filtre kuralı | 40,0 | 485,8 | 86.0 | 352.3 | 87.6 | 44,9 |
| Yönlendirme | yok (hızlı yol) | 40,0 | 485,8 | 116.5 | 477,2 | 226,9 | 116.2 |
| Yönlendirme | 25 basit kuyruk | 40,0 | 485,8 | 103.9 | 425,6 | 106.6 | 54.6 |
| Yönlendirme | 25 ip filtre kuralı | 40,0 | 485,8 | 59.6 | 244.1 | 60.5 | 31.0 |




