Mikrotik OmniTIK 5 PoE ac
Popüler Mikrotik OmniTIK 5 PoE ac 5GHz erişim noktalarımızda önemli bir yükseltme yapmaktan mutluluk duyuyoruz!
Mikrotik OmniTIK 5 PoE ac, beş Gigabit Ethernet portu ve 802.11ac desteği sunuyor. Güçlü bir 720MHz CPU, 128 MB RAM, yüksek güçlü 802.11a / n / ac İkili Zincir kablosuz (AC desteği ve normal 802.11a / n CPE ile geriye dönük olarak uyumludur) ile donatılmıştır. Tümleşik 7.5dBi 5GHz çok amaçlı antenler, bir güç kaynağı, bir PoE enjektörü ve bir montaj seti.
Ayrıca pasif veya standart 802.3at / af PoE giriş / çıkışını destekler. 2-5 Ethernet bağlantı noktaları, PoE özellikli diğer cihazlara, üniteye uygulanan voltajla aynı güçte çalışabilir. Endişelenecek daha az güç adaptörü ve kablo! 48-57 giriş gerilimi kullanılıyorsa, B / 4,5 +) (7,8-) uyumlu cihazlarda güç / güç sağlayabilir.
– OmniTIK 5 PoE ac US (ABD), 5170-5250MHz ve 5725-5835MHz frekansları için fabrikada kilitlenmiştir. Bu kilit kaldırılamaz.
– OmniTIK 5 PoE ac (Uluslararası), 5150MHz-5875MHz aralığını destekler (Belirli frekans aralığı, ülke düzenlemelerine göre sınırlandırılabilir).
Teknik Özellikler
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Ürün Kodu | RBOmniTikPG-5HacD |
| Mimari | MIPSBE |
| İşlemci | QCA9557 |
| CPU çekirdek sayısı | 1 |
| CPU nominal frekansı | 720 MHz |
| boyutlar | 416 x 129 x 58 mm |
| Lisans seviyesi | 4 |
| İşletim sistemi | RouterOS |
| RAM boyutu | 128 MB |
| Depolama boyutu | 16 MB |
| Depolama türü | FLAŞ |
| Test edilmiş ortam sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
| Önerilen fiyat | 129,00 $ |
Açılması
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PoE içinde | Pasif PoE |
| PoE giriş geriliminde | 12-57 V |
| PoE dışarı | 802.3af / de |
| PoE-out bağlantı noktaları | Ether2-Ether5 |
| DC giriş sayısı | 1 (PoE-IN) |
| Port çıkışı başına maks. Çıkış (giriş> 30 V) | 450 mA |
| Port çıkışı başına maksimum çıkış (giriş <30 V) | 1 A |
| Maksimum toplam (A) | 2 A |
| Maksimum Güç Tüketimi | 66 W |
| Eksiz maksimum güç tüketimi | 18 W |
Kablosuz
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Kablosuz 5 GHz Maksimum veri hızı | 867 Mbit / s |
| Kablosuz 5 GHz zincir sayısı | 2 |
| Kablosuz 5 GHz standartları | 802.11 / n / ac |
| 5 GHz için anten kazancı dBi | 7.5 |
| Kablosuz 5 GHz çip modeli | QCA9892 |
| Kablosuz 5 GHz üretimi | Wi-Fi 5 |
Ethernet
| ayrıntılar | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet bağlantı noktaları | 5 |
Çevre Birimleri
| ayrıntılar | |
|---|---|
| USB port sayısı | 1 |
| USB Güç Sıfırlama | Evet |
| USB yuvası türü | USB türü A |
| Maksimum USB akımı (A) | 1 |
Diğer
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PCB sıcaklık monitörü | Evet |
| Gerilim Monitörü | Evet |
Sertifika ve Onaylar
| ayrıntılar | |
|---|---|
| belgeleme | CE / KIRMIZI, FCC, IC, EAC, ROHS |
Kablosuz özellikler
| 5 GHz | İletim (dBm) | Hassasiyet almak |
|---|---|---|
| 6MBit / sn | 31 | -96 |
| 54Mbit / sn | 27 | -81 |
| MCS0 | 30 | -96 |
| MCS7 | 27 | -77 |
| MCS9 | 22 | -72 |
Datasheet İçin Tıklayın.
Ethernet test sonuçları
| RBOmniTikPG-5HacD | QCA9557 (720MHz) 1G tüm bağlantı noktası testi | ||||||
| kip | Yapılandırma | 1518 bayt | 512 bayt | 64 bayt | |||
| kpps | Mbps | kpps | Mbps | kpps | Mbps | ||
| Köprü | yok (hızlı yol) | 161.9 | 1966,1 | 329.2 | 1348,4 | 495,6 | 253.7 |
| Köprü | 25 köprü filtre kuralı | 124.3 | 1509,5 | 124.1 | 508,3 | 126.9 | 65 |
| Yönlendirme | yok (hızlı yol) | 161.9 | 1966,1 | 366.4 | 1500,8 | 477,2 | 244,3 |
| Yönlendirme | 25 basit kuyruk | 161.9 | 1966,1 | 181.4 | 743 | 192.7 | 98.7 |
| Yönlendirme | 25 ip filtre kuralı | 67.6 | 820,9 | 70,6 | 289.2 | 61.8 | 31.6 |





