Mikrotik CSS326-24G-2S + RM
Mikrotik Cloud Smart Switch 326-24G-2S + RM, birkaç yeni anahtarlama özelliğine sahip kablo hızı bağlantısı sağlayan 1U rafa monte edilmiş durumda iki SFP + portlu, SwOS’lu 24 portlu Gigabit Ethernet switch’tir.
Size yönetilen bir anahtar için tüm temel işlevleri sağlar, ayrıca daha fazlası: porttan porta yönlendirmeyi yönetmenizi, MAC filtresi uygulamanızı, VLAN’ları yapılandırmanızı, trafiği yansıtmanızı, bant genişliği sınırlamasını uygulamanızı ve hatta bazı MAC ve IP başlık alanlarını ayarlamanızı sağlar. SFP kafesi hem 1,25 Gb SFP’yi hem de 10 Gb SFP + modüllerini destekler.
Özellikler
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Ürün Kodu | CSS326-24G-2S + HM |
| boyutlar | 440 x 144 x 44 mm |
| İşletim sistemi | SwOS |
| Depolama boyutu | 2 MB |
| Depolama türü | FLAŞ |
| Test edilmiş ortam sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Önerilen fiyat | $ 139.00 |
Açılması
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PoE içinde | Pasif PoE |
| PoE giriş geriliminde | 10-30 V |
| DC giriş sayısı | 2 (DC jakı, PoE-IN) |
| DC jak girişi Gerilimi | 10-30 V |
| Maksimum Güç Tüketimi | 19 W |
Ethernet
| ayrıntılar | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet bağlantı noktaları | 24 |
Lif
| ayrıntılar | |
|---|---|
| SFP + portları | 2 |
Datasheet İçin Tıklayın.
Anahtarlama sonuçları
| CSS326-24G-2S + HM | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| kip | Yapılandırma | 1518 bayt | 512 bayt | 64 bayt | |||
| kpps | Mbps | kpps | Mbps | kpps | Mbps | ||
| Anahtarlama | Tıkanmasız Katman 2 verimi | 3,576.1 | 43,427.8 | 10,338.3 | 42,345.9 | 65,476.2 | 33,523.8 |
| Anahtarlama | Blokajsız Katman 2 kapasitesi | 3,576.1 | 86,855.7 | 10,338.3 | 84,691.7 | 65,476.2 | 67,047.6 |
| Anahtarlama | Tıkanmasız Katman 1 verimi | 3,576.1 | 44,000.0 | 10,338.3 | 44,000.0 | 65,476.2 | 44,000.0 |
| Anahtarlama | Tıkanmasız Katman 1 kapasitesi | 3,576.1 | 88,000.0 | 10,338.3 | 88,000.0 | 65,476.2 | 88,000.0 |








