Mikrotik hEX PoE
Mikrotik hEX PoE RB960PGS, kablosuz bağlantıya gerek duyulmayan yerler için beş portlu bir Gigabit Ethernet yönlendiricisidir. Cihaz, fiber optik bağlantı eklemek için bir USB 2.0 portuna ve bir SFP portuna sahiptir. 2-5 numaralı portlar, PoE özellikli diğer cihazlara, üniteye uygulanan voltajla aynı güçte çalışabilir.
Mikrotik hEX PoE RB960PGS, Uygun fiyatlı, küçük ve kullanımı kolaydır, ancak aynı zamanda RouterOS’un desteklediği tüm gelişmiş yapılandırmaları yapabilen çok güçlü bir 800MHz CPU ile birlikte gelir. Endişelenecek daha az güç adaptörü ve kablo! Maksimum akım port başına 1A, Ethernet portları korumalıdır.
Ayrıca, PoE girişini pasif ve Pasif veya PoE çıkışında 802.3af / da destekler. 2-5 Ethernet bağlantı noktaları, PoE özellikli diğer cihazlara, üniteye uygulanan voltajla aynı güçte olabilir. Endişelenecek daha az güç adaptörü ve kablo! 48-57 giriş gerilimi kullanılıyorsa, B / 4,5 +) (7,8-) uyumlu cihazlara güç verebilir.
Teknik Özellikleri
| Details | |
|---|---|
| Product code | RB960PGS |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9557 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| License level | 4 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -40°C to 60°C |
| Suggested price | |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| PoE out | 802.3af/at |
| PoE-out ports | Ether2-Ether5 |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 12-57 V |
| Max out per port output (input > 30 V) | 450 mA |
| Max out per port output (input < 30 V) | 1 A |
| Max total out (A) | 2 A |
| Max power consumption | 54 W |
| Max power consumption without attachments | 6 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 5 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP ports | 1 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE/RED, EAC, ROHS |
Datasheet İçin Tıklayın.
Ethernet test results
| RB960PGS | QCA9557 (800Mhz) 1G all port test | ||||||
| Mode | Configuration | 1518 byte | 512 byte | 64 byte | |||
| kpps | Mbps | kpps | Mbps | kpps | Mbps | ||
| Bridging | none (fast path) | 161.9 | 1,966.1 | 401.5 | 1,644.5 | 542.3 | 277.7 |
| Bridging | 25 bridge filter rules | 143.2 | 1,739.0 | 145.5 | 596.0 | 146.2 | 74.9 |
| Routing | none (fast path) | 161.9 | 1,966.1 | 396.3 | 1,623.2 | 521.7 | 267.1 |
| Routing | 25 simple queues | 161.9 | 1,966.1 | 217.2 | 889.7 | 216.0 | 110.6 |
| Routing | 25 ip filter rules | 74.6 | 905.9 | 78.0 | 319.5 | 76.5 | 39.2 |










