Mikrotik mANT 19S
Yeni sektör Mikrotik mANT 19S antenleri, BaseBox, NetBox, NetMetal veya başka herhangi bir dış mekan kablosuz cihazı için mükemmel bir arkadaştır.
Mikrotik MANT, iki RP-SMA konektörüne sahip çift kutuplu bir 19dBi 120 derecelik ışın genişliği antenidir. Metalik U cıvata tipi bağlantılar ile birlikte gelir.
Teknik Özellikleri
| Details | |
|---|---|
| Product code | MTAS-5G-19D120 |
| Beamwidth | 120 deg (azimuth) 5 deg (elevation) |
| Connector | two RP-SMA |
| Cross Polarization | >30 dB |
| Diameter x Depth | 152 x 598 x 78 mm |
| Frequency Range | 5.17 – 5.825 GHz |
| Front-to-Back Ratio | >30 dB |
| Polarization | Vertical and horizontal |
| Port to Port Isolation | >40 dB min |
| VSWR | 1.43 typ, 1.8 max |
| Weight | 1270 g |
| Suggested price | |
Datasheet İçin Tıklayın.





