Mikrotik wAP R ac

Büyük bir hırsı olan küçük bir paket -Mikrotik wAP R ac , popüler hava koşullarına dayanıklı wAP form faktörümüzü temel alan son derece uygun maliyetli bir çift bantlı (2.4 / 5 GHz) ev erişim noktasıdır. Her yerde kablosuz deneyiminin keyfini çıkarın – içeride veya dışarıda!

Mikrotik wAP R ac LTE hemen hemen her durumda ve hava koşullarında güçlü ve güvenilir bağlantı sağlamak için tasarlanmıştır. -30 C ile +60 C arası sıcaklıklara dayanabilir ve duvarlara, tavanlara veya direklere kolayca monte edilebilir.

Kompakt boyuttan kanmayın – bu cihaz ağır yükleri taşıma kapasitesine sahip dört çekirdekli 716 MHz CPU ve 128 MB RAM ile çalışır. Eşzamanlı AP kapsamı için çift zincirli 2.4 GHz ve çift zincirli 5GHz kablosuz, kalabalık bir ortamda çoğu parazit sorununu çözecektir.

Örneğin, tüm ev mobil cihazlarınız için 2,4 GHz kanalını eşzamanlı olarak kullanabilir ve 5 GHz kanalını, yüksek kaliteli video akışı gibi paket kaybına duyarlı görevler için ayırabilirsiniz.

Seçtiğiniz LTE modem için iki Gigabit Ethernet portu ve miniPCIe yuvası vardır (dahil değildir). Yüksek performans, büyük değer, şaşırtıcı dayanıklılık, fonksiyonel ve müdahaleci olmayan tasarım – wAP ac LTE, fedakarlık yapmadan en çok talepleri karşılayacak