Mikrotik wAP ac LTE Kit

Büyük bir hırsı olan küçük bir paket – Mikrotik wAP ac LTE Kit, popüler hava koşullarına dayanıklı wAP form faktörümüzü temel alan son derece uygun maliyetli bir çift bantlı (2.4 / 5 GHz) ev erişim noktasıdır.

İki adet Gigabit Ethernet portu var – cihazı, Micro SIM yuvası üzerinden LTE yedeklemesi olan kablolu bir yönlendirici olarak kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, her yerde – içeride veya dışarıda – kablosuz deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mikrotik wAP ac LTE Kit hemen hemen her durumda ve hava koşullarında güçlü ve güvenilir bağlantı sağlamak için tasarlanmıştır. -30 C ile +60 C arası sıcaklıklara dayanabilir ve duvarlara, tavanlara veya direklere kolayca monte edilebilir.

Kompakt boyuttan kanmayın – bu cihaz, dört çekirdekli 716 MHz CPU ve ağır yükleri taşıma kapasitesine sahip 128 MB RAM ile çalışır. Eşzamanlı AP kapsamı için çift zincirli 2.4 GHz ve çift zincirli 5GHz kablosuz, kalabalık bir ortamda çoğu parazit sorununu çözecektir.

Örneğin, tüm ev mobil cihazlarınız için 2,4 GHz kanalını eşzamanlı olarak kullanabilir ve 5 GHz kanalını, yüksek kaliteli video akışı gibi paket kaybına duyarlı görevler için ayırabilirsiniz.

Mikrotik RBwAPGR-5HacD2HnD ve R11e-LTE, 1,2,3,7,8,20,38 ve 40 numaralı Uluslararası LTE bantlarını destekleyen LTE modemi içerir.

Yüksek performans, büyük değer, şaşırtıcı dayanıklılık, işlevsel ve müdahaleci olmayan tasarım – wAP ac LTE, fedakarlıkta bulunmadan çoğu talebi karşılayacak.