Mikrotik RB922UAGS-5HPacD
Mikrotik RB922UAGS-5HPacD , kendi çözümünüzü bir araya getirmek için mükemmel, çok yönlü bir kablosuz yönlendiricidir.
Yüksek hızlı kablosuz bağlantı için yeni 802.11ac standardını (866Mbit veri hızına ve 20/40 / 80MHz kanallara kadar) destekler.
Cihazın birçok kullanım için bağlantı noktaları ve yuvaları vardır: 1x SFP kafesi, 3G / 4G modem için SIM’li miniPCIe yuvası veya başka bir kablosuz kart, USB portu, Gigabit Ethernet portu ve yerleşik 802.11ac 2×2 telsiz için iki MMCX konektörü. RouterOS L4 (AP) lisansı ile birlikte gelir.
– Mikrotik RB922UAGS-5HPacD -US (ABD), 5170-5250MHz ve 5725-5835MHz frekansları için fabrikada kilitlenmiştir. Bu kilit kaldırılamaz. – RB922UAGS-5HPacD (Uluslararası), 5150MHz-5875MHz aralığını destekler (Belirli frekans aralığı, ülke düzenlemelerine göre sınırlandırılabilir).
Teknik Özellikleri
| Details | |
|---|---|
| Product code | RB922UAGS-5HPacD |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9557 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 720 MHz |
| Dimensions | 105x105mm |
| License level | 4 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 128 MB |
| Storage type | NAND |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
| Suggested price | |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 8-30 V |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 8-30 V |
| Max power consumption | 17 W |
Wireless
| Details | |
|---|---|
| Wireless 5 GHz Max data rate | 867 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n/ac |
| Wireless 5 GHz chip model | QCA9882 |
| Wireless 5 GHz generation | Wi-Fi 5 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP DDMI | yes |
| SFP ports | 1 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of SIM slots | 1 Modem (Mini SIM) |
| MiniPCI-e slots | 1 |
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
Wireless specifications
| 5 GHz | Transmit (dBm) | Receive Sensitivity |
|---|---|---|
| 6MBit/s | 31 | -96 |
| 54MBit/s | 27 | -81 |
| MCS0 | 30 | -96 |
| MCS7 | 27 | -77 |
| MCS9 | 22 | -72 |
Datasheet İçin Tıklayın.
Ethernet test results
| RB922UAGS-5HPacD | QCA9557 1G all port test | ||||||
| Mode | Configuration | 1518 byte | 512 byte | 64 byte | |||
| kpps | Mbps | kpps | Mbps | kpps | Mbps | ||
| Bridging | none (fast path) | 81.2 | 986.1 | 234.9 | 962.2 | 477.7 | 244.6 |
| Bridging | 25 bridge filter rules | 81.2 | 986.1 | 118.4 | 485.0 | 119.5 | 61.2 |
| Routing | none (fast path) | 81.2 | 986.1 | 234.9 | 962.2 | 408.2 | 209.0 |
| Routing | 25 simple queues | 81.2 | 986.1 | 158.3 | 648.4 | 165.8 | 84.9 |
| Routing | 25 ip filter rules | 64.8 | 786.9 | 70.4 | 288.4 | 60.9 | 31.2 |


