Mikrotik RB2011iL-RM

Mikrotik RB2011iL-RM, düşük maliyetli bir çok portlu cihaz serisidir. İç mekan kullanımı için tasarlanmıştır ve birçok seçenekle çok sayıda seçenek mevcuttur.

Mikrotik RB2011, on beş yıl boyunca sürekli olarak geliştirilmiş, tam özellikli bir yönlendirme işletim sistemi olan RouterOS tarafından desteklenmektedir. Dinamik yönlendirme, sıcak nokta, güvenlik duvarı, MPLS, VPN, gelişmiş servis kalitesi, yük dengeleme ve bağlama, gerçek zamanlı yapılandırma ve izleme – RouterOS tarafından desteklenen çok sayıda özellikten sadece birkaçı.

Mikrotik RB2011iL-RM yeni bir özellik içerir – Ethernet portu 10’daki güç enjektörü – PoE özellikli diğer cihazları, cihaza uygulanan voltajla aynı güçle çalıştırabilir. Endişelenecek daha az güç adaptörü ve kablo! Bağlantı noktasındaki maksimum yük 500mA. Yeni Atheros 600MHz 74K MIPS ağ işlemcisi tarafından desteklenmektedir, 64 MB RAM ve bir Level4 RouterOS lisansının yanı sıra, inanılmaz bir USD 99 karşılığında beş Gigabit Ethernet portu ve beş Fast Ethernet portu var!

Mikrotik RouterBOARD 2011iL-RM, 1U raf tipi muhafaza ve güç kaynağı ile birlikte gelir.