Mikrotik LtAP

Yeni Mikrotik LtAP , hava koşullarına dayanıklı, kompakt ve kablosuz bir erişim noktasıdır; yoğun kentsel ortamlar veya açık alan dışı ağlar için mükemmeldir.

Kablolu cihazlarınız için yüksek güçlü 2,4 GHz 802.11b / g / n kablosuz ve Gigabit Ethernet LAN bağlantı noktasına sahiptir.

Birkaç güç seçeneği vardır – DC jakı, POE-in ve otomotiv. Ünite, birçok genişletme seçeneği sunan iki miniPCIe yuvasıyla birlikte gelir. Örneğin, aynı anda 2,4 GHz / 5 GHz AP + LTE’ye sahip olması için LTE yedekleme ve 5GHz arayüzü için seçtiğiniz LTE modemi yükleyebilirsiniz.

Mikrotik LtAP, hata ayıklama için konsol erişiminin yanı sıra diğer aygıtlar için tam boyutlu USB sağlayan bir RS232 seri bağlantı noktasına sahiptir. Özel bir duvara montaj kitine sahip sağlam ve son derece dayanıklı kasa, neredeyse tüm zorluklar için mükemmel olacaktır: toplu taşıma araçlarından, yemek araçlarından veya lojistikten zorlu kışlara ve fırtınalı çöl ortamına kadar.

Mikrotik LtAP, -40 ° C ila +70 ° C arasındaki herhangi bir sıcaklığı alabilir. Gerçek zamanlı araç takibi için mükemmel bir çözümdür. Başlamak için RouterOS belgelerinde basit bir izleme uygulaması örneği sağladık. LtAP bile kolay dolaşım yönetimi için 3 adet Mini-SIM yuvasına sahiptir.

Dünya çapında zaman ve para kazandırır! Yeni LtAP bir erişim noktasından çok daha fazlası – ihtiyacınız olan yerde olmanız için gereken şey.