Mikrotik LtAP Mini

Mikrotik LtAP Mini , entegre LTE antenleri (iki u.fl helezonlu) ve miniPCI-e yuvalı küçük hava koşullarına dayanıklı kablosuz erişim noktasıdır, böylece kendi LTE modeminizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. LtAP mini’de ayrıca kablolu cihazlarınız için bir adet 10/100 Ethernet LAN bağlantı noktası vardır.

RS232 seri bağlantı noktası size hata ayıklama için konsol erişimi sağlar. Ünite birkaç güç seçeneğine sahiptir: Ethernet portu, DC jakı ve microUSB ile 9-30 V PoE-in. Mikrotik LtAP Mini, duvar montaj kitine, hücresel sağlayıcılar arasında geçiş yapmak üzere iki SIM yuvasına ve entegre GPS desteğine sahip özel bir muhafazaya sahiptir, bu da araba, otobüs veya tren gibi hareketli araçlarda kullanım için mükemmel bir cihazdır.

Aracınızın konumunu gerçek zamanlı olarak izlemek için yerleşik GPS modülünü kullanın, platformunuzu geliştirmenize başlamanıza yardımcı olmak için RouterOS belgelerinde basit bir izleme uygulaması örneği bile sağladık. Harici GPS anteni ayrı olarak sipariş edilebilir (dahil değildir, ürün kodu GPSANT).