Mikrotik LtAP mini LTE kiti

Mikrotik LtAP mini LTE kiti , Uluslararası LTE bantları 1,2,3,7,8,20,38 ve 40’ta 2G, 3G ve 4G (LTE) bağlantısını destekleyen, dahili bir hücresel modeme sahip, küçük, hava koşullarına dayanıklı, kablosuz bir erişim noktasıdır.

Mikrotik LtAP mini’nin dahili 802.11b / g / n kablosuz ağına bağlanın ve LTE ağına telefonunuzdan veya başka bir kablosuz cihazdan erişin. LtAP mini LTE’de ayrıca kablolu cihazlarınız için bir adet 10/100 Ethernet LAN bağlantı noktası vardır.

RS232 seri bağlantı noktası size hata ayıklama için konsol erişimi sağlar. LtAP mini, duvar montaj kitine, hücresel sağlayıcılar arasında geçiş yapmak üzere iki SIM yuvasına ve entegre GPS desteğine sahip özel bir muhafazaya sahiptir, bu da araba, otobüs veya tren gibi hareketli araçlarda kullanım için mükemmel bir cihazdır.

Harici GPS anteni ayrı olarak sipariş edilebilir (ürün kodu ACGPSA ürününe dahil değildir). LTE kartı, u.FL konektörleriyle iki dahili antene bağlanmıştır, böylece isterseniz konektörleri çıkarabilir ve daha iyi kapsama için kendi harici LTE anteninizi ekleyebilirsiniz.

Ünite birkaç güç seçeneğine sahiptir: Ethernet portu, DC jakı ve microUSB ile 9-30 V PoE-in. Aracınızın konumunu gerçek zamanlı olarak izlemek için yerleşik GPS modülünü kullanın, platformunuzu geliştirmenize başlamanıza yardımcı olmak için RouterOS belgelerinde basit bir izleme uygulaması örneği bile sağladık.