Mikrotik LtAP mini 4G kiti

Mikrotik LtAP mini 4G kiti , LTE FDD bantları 3 (1800MHz), 7 (2600MHz), 20 (800MHz) ve 31 (450MHz) gibi 4G (LTE) bağlantısını destekleyen, dahili bir modeme sahip, küçük, hava koşullarına dayanıklı, kablosuz bir erişim noktasıdır.

Ayrıca LTE TDD bantları 41n (2500MHz), 42 (3500MHz) ve 43 (3700MHz). LtAP mini’nin dahili 802.11b / g / n kablosuz ağına bağlanın ve LTE ağına telefonunuzdan veya başka bir kablosuz cihazdan erişin.

Mikrotik LtAP mini 4G kitinde ayrıca kablolu cihazlarınız için bir adet 10/100 Ethernet LAN bağlantı noktası vardır.

RS232 seri bağlantı noktası size hata ayıklama için konsol erişimi sağlar.

Mikrotik LtAP mini 4G kiti, duvar montaj kiti, hücresel sağlayıcılar arasında geçiş yapmak için iki SIM yuvası ve entegre GPS desteği içeren özel bir muhafazaya sahiptir, bu da araba, otobüs veya tren gibi hareketli araçlarda kullanım için mükemmel bir cihazdır. GPS kullanmak için harici bir GPS anteni gereklidir, ayrıca sipariş edin (ürün kodu GPSANT). LTE kartı, u.FL konektörleriyle iki dahili antene bağlanmıştır,

Böylece isterseniz konektörleri çıkarabilir ve daha iyi kapsama için kendi harici LTE anteninizi ekleyebilirsiniz.

Ünite birkaç güç seçeneğine sahiptir: Ethernet portu, DC jakı ve microUSB ile 9-30 V PoE-in. Aracınızın konumunu gerçek zamanlı olarak izlemek için yerleşik GPS modülünü kullanın, platformunuzu geliştirmenize başlamanıza yardımcı olmak için RouterOS belgelerinde basit bir izleme uygulaması örneği bile sağladık.