Mikrotik LtAP 4G Kiti

Mikrotik LtAP 4G Kiti – GPS destekli ağır hizmet tipi 4G (LTE) erişim noktası. Yeni LtAP 4G kiti, yoğun şehir ortamı ya da şebekeden açık havada ağ bağlantısı için mükemmel olan kompakt bir 4G (LTE) özellikli hava koşullarına dayanıklı kablosuz erişim noktasıdır.

4G (LTE) bağlantısını destekleyen dahili bir hücresel modeme sahiptir – ek cihazlara gerek yoktur, kutunun dışında çalışır. Yüksek güçlü 2,4 GHz 802.11b / g / n kablosuz özelliği, LTE ağına telefonunuzdan veya 150 Mbps’ye kadar indirme hızına sahip diğer herhangi bir kablosuz cihazdan güvenli erişim sağlar.

Kablolu cihazlarınız için bir Gigabit Ethernet LAN portu da kullanabilirsiniz. Birkaç güç seçeneği vardır – DC jakı, POE-in ve otomotiv. Özel bir duvara montaj kitine sahip sağlam ve son derece dayanıklı kasa, neredeyse tüm zorluklar için mükemmel olacaktır: toplu taşıma araçlarından, yemek araçlarından veya lojistikten zorlu kışlara ve fırtınalı çöl ortamına kadar.

Mikrotik LtAP, -40 ° C ila +70 ° C arasındaki herhangi bir sıcaklığı alabilir. Gerçek zamanlı araç takibi için mükemmel bir çözümdür. Başlamak için RouterOS belgelerinde basit bir izleme uygulaması örneği sağladık.

Mikrotik LtAP bile kolay dolaşım yönetimi için 3 adet Mini-SIM yuvasına sahiptir. Dünya çapında zaman ve para kazandırır! Ünite, birçok genişletme seçeneği sunan ekstra bir miniPCIe yuvasıyla birlikte gelir.

Örneğin, yedeklilik için ikinci bir LTE modem veya çift eşzamanlı 2,4 GHz / 5 GHz AP + LTE’ye sahip olacak bir 5 GHz arayüzü kurabilirsiniz. Başka bir miniPCIe yuvası zaten LTE modemle dolduruldu.

LtAP, hata ayıklama için konsol erişiminin yanı sıra diğer aygıtlar için tam boyutlu USB sağlayan bir RS232 seri bağlantı noktasına sahiptir.

RBLtAP-2HnD & R11e-4G, International / USA bantları 3, 7, 20, 31, 41n, 42 ve 43’ü destekleyen LTE modem içerir. Yeni LtAP 4G kiti bir erişim noktasından çok daha fazlası – ihtiyacınız olan her yerde olmak için ihtiyacınız olan şey.