Mikrotik 2011UiAS-IN

Mikrotik 2011UiAS-IN, düşük maliyetli bir çok portlu cihaz serisidir. İç mekan kullanımı için tasarlanmıştır ve birçok seçenekle çok sayıda seçenek mevcuttur. RB2011, on beş yıl boyunca sürekli olarak geliştirilmiş, tam özellikli bir yönlendirme işletim sistemi olan RouterOS tarafından desteklenmektedir.

Dinamik yönlendirme, sıcak nokta, güvenlik duvarı, MPLS, VPN, gelişmiş servis kalitesi, yük dengeleme ve bağlama, gerçek zamanlı yapılandırma ve izleme – RouterOS tarafından desteklenen çok sayıda özellikten sadece birkaçı.

Mikrotik RouterBOARD 2011UiAS-IN, RB2011L serisi ile karşılaştırıldığında, yalnızca beş Gigabit LAN bağlantı noktasına ve beş Hızlı Ethernet LAN bağlantı noktasına sahip değil, aynı zamanda RJ45 seri bağlantı noktasına, USB bağlantı noktasına ve daha fazla RAM’e (64 MB yerine 128 MB) sahiptir.

Ayrıca, RouterOS L5 lisansı (L4 yerine) ve yapılandırma için hoş bir dokunmatik LCD ekrana sahip. SFP kafesi de var (SFP modülü dahil değil!) MikroTik SFP modülleri ile kullanım için test edilmiş ve tavsiye edilmiştir: S-85DLC05D, S-31DLC20D ve S-35 / 53LC20D (dahil değildir)

Bağlantı noktası # 10 için PoE çıkış işlevi var – üniteye uygulanan voltajla aynı PoE özellikli diğer aygıtlara güç verebilir. Bağlantı noktasındaki maksimum yük 500mA.

Mikrotik RouterBOARD 2011UiAS-IN, masaüstü kasası, LCD panel ve güç kaynağı ile birlikte gelir. Ağ dolabı için duvara montaj kiti (ürün kodu RBWMK) isteğe bağlı bir aksesuar olarak satın alınabilir.